XXVIII Kongres Użytkowników Pomp

XXVIII Kongres Użytkowników Pomp – 21-22 kwietnia 2022

Już 21 kwietnia rusza kolejny XXVIII Kongres Użytkowników Pomp – cykliczne wydarzenie, przeznaczone dla wszystkich użytkowników pomp, z wszystkich branż. Wydarzenie, na którym możemy przyjrzeć się bliżej wszystkim nowoczesnym rozwiązaniom, stosowanym w nowoczesnych systemach pompowych. To tutaj można zyskać niezbędną wiedzę na temat budowy systemów pompowych.

Gospodarzem honorowym wydarzenia jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna. W programie mnóstwo prelekcji i wykładów traktujących o pompach, armaturze, napędach i uszczelnieniach. Jest to wydarzenie skierowane przede wszystkim do osób odpowiedzialnych za przedsiębiorstwa, wykorzystujące w codziennej działalności urządzenia pompowe.

Podczas Kongresu, będziemy mieli możliwość uczestnictwa w wykładach, prezentacjach i warsztatach z bardzo szeroko rozumianego rynku pomp. Jednym z gwoździ programu będzie natomiast prezentacja pod tytułem „Ile i jakie pompy w neutralnej klimatycznie, bezemisyjnej gospodarce w roku 2050?”. Prezentację przestawi prof. Dr hab. Inż. Waldemar Jędral z Politechniki Warszawskiej. A to tylko jedna z licznych prezentacji, które pozwolą poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie.

Podczas całego wydarzenia możemy wziąć udział w licznych wykładach i prezentacjach, przedstawianych przed doświadczonych ludzi związanych z branżą pompową i naukową od dziesięcioleci.

Rejestracja na XXVIII Kongres Użytkowników Pomp

Aby zarejestrować swój udział w wydarzeniu należy przejść pod adres https://www.e-bmp.pl/rejestr/ i postępować zgodnie z przedstawionymi tam wskazówkami. Jest to jednocześnie miejsce, w którym możemy zarejestrować udział na innych wydarzeniach organizowanych przez BMP. Więcej szczegółowych informacji, w tym także dokładny program wydarzenia, informacje o kosztach oraz regulamin znajduje się na stronie https://www.kierunekwodkan.pl/konferencja,2227,89301.html na którą serdecznie zapraszamy wszystkich, zainteresowanych wydarzeniem.

 

Previous Article
Next Article

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *