25 Kongres WOD-KAN-EKO

XXIV kongres WOD-KAN-EKO

XXIV kongres WOD-KAN-EKO zbliża się coraz większymi krokami. Już za nieco ponad 2 miesiące, w dniach 16-18 listopada 2021 w Łodzi odbędzie się długo wyczekiwana impreza dla osób działających w branży wodociągowo-kanalizacyjnej w naszym kraju. Setki specjalistów z branży, przyjadą do Łodzi, by wysłuchać wykładów i wziąć udział w debatach w kwestiach technicznych, ale również w kwestiach związanych ze zmianami w prawie, czy też zarządzaniem przedsiębiorstwami WOD-KAN.

Program XXIV kongresu WOD-KAN-EKO

Głównymi założeniami na nadchodzący kongres będzie rozmowa o następujących zagadnieniach związanych z branżą:

  • Efektywność energetyczna i optymalizacja procesów
  • Nowoczesne rozwiązania dla branży
  • Zarządzanie spółkami wod-kan w obliczu zmian na rynku
  • Najwyższa jakość wody
  • Najnowsze zmiany w obowiązujących przepisach prawnych
  • Transformacja cyfrowa branży
  • Gospodarka obiegu zamkniętego

Szczegółowy program można znaleźć w pliku PDF pod adresem https://www.kierunekbmp.pl/Resources/ar/86501/86714/1630067876c4871.pdf

Koszty uczestnictwa w imprezie.

Tak samo jak w latach ubiegłych, impreza nie jest darmowa dla uczestników, co wynika przede wszystkim z dużego zainteresowania. Poza tym, koszty przygotowania tak dużej imprezy nie należą do najmniejszych, toteż wszyscy, którzy są zainteresowani przyjazdem powinni liczyć się z koniecznością zarezerwowania miejsca, oraz opłacenia wstępu. Koszt udziału w całym wydarzeniu wynosi 1100 PLN netto/os.

Wraz z możliwością udziału we wszystkich wykładach i prelekcjach, dodatkowo, w cenie znajdują się odpowiednie materiały konferencyjne, dostęp do prasy branżowej oraz przerwy kawowe i lunch w trakcie trwania imprezy.

Gdzie i kiedy odbędzie się kongres?

XXIV kongres WOD-KAN-EKO odbędzie się w dniach 16-18 listopada 2021 w Łodzi w hotelu Vienna House Andel’s Łódź. Planując przyjazd na kongres warto przygotować się na dodatkowe koszty w postaci parkingu, płatnego 55 PLN brutt/doba.

Więcej informacji, pełny regulamin oraz link do rejestracji znajduje się pod adresem https://www.kierunekwodkan.pl/konferencja,2212,86695.html

 

Previous Article
Next Article

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *