uszczelnienia w pompach przemysłowych

Uszczelnienia w pompach przemysłowych – Webinar 29.04.2021

Już za kilka dni, odbędzie się wyjątkowo ciekawy webinar pod tytułem: Uszczelnienia w pompach przemysłowych. Wydarzenie będzie mieć miejsce 29 kwietnia 2021 r. o godzinie 10:00. Temat jest wyjątkowo ciekawy, bowiem uszczelnia stanowią jeden z ważniejszych elementów wszystkich typów pomp. Dobre uszczelnienie przekłada się na efektywność i bezawaryjność pracy pomp, w szczególności przemysłowych.

Plan wykładów

Program wykładów będzie skupiać się na zagadnieniach związanych z uszczelnieniami w pompach przemysłowych. Wśród najważniejszych punktów znajdziemy następujące tematy:

  • Materiały konstrukcyjne stosowane przy produkcji uszczelnień do pomp.
  • Tworzywa sztuczne w technice uszczelnieniowej.
  • Rozwiązania konstrukcyjne w budowie uszczelnień.
  • Nowoczesne rozwiązania w zakresie uszczelnień pomp.
  • Metody eliminacji błędów konstrukcyjnych oraz montażowych.

Aby zapisać się na webinar „uszczelnienia w pompach przemysłowych” należy przejść TUTAJ . Pod wskazanym adresem znajdziemy formularz rejestracji uczestnika.

Sam webinar, tak jak wiele innych wydarzeń online w dobie pandemii koronawirusa, organizowany jest przez firmę BMP sp. z o.o. – wydawcę magazynu „Pompy Pompownie”

Serdecznie zapraszamy do udziału w webinarze wszystkich pracowników przemysłowych, odpowiedzialnych za utrzymanie w ruchu systemów pompowych w zakładach produkcyjnych, jak również w wielu innych branżach. W końcu, pompy wykorzystywane są nie tylko w przemyśle produkcyjnym.

 

Previous Article
Next Article

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *