Targi GREENPOWER i POLECO odbędą się w tym samym terminie

Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLECO oraz targi GREENPOWER odbędą się w tym samym terminie. Potrwają w dniach 21-23.20.2020 (POLECO) i 21-24.10.2020 (GREENPOWER). POLECO to targi skierowane do osób zainteresowanych wszelkimi kwestiami związanymi z ochroną środowiska, oraz zrównoważonym rozwojem gospodarczym. Targi GREENPOWER z kolei, ściągają przede wszystkim osoby działające w branży odnawialnych źródeł energii. Skoro wydarzenia odbędą się równolegle to raczej trudno będzie odwiedzić i jedne i drugie? Nic bardziej mylnego.

targi greenpower nowy terminZarówno targi POLECO jak i GREENPOWER będą odbywać się w tym samym terminie i w tym samym miejscu, czyli w budynkach Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Jest to doskonała okazja przede wszystkim dla wszystkich firm i przedstawicieli przedsiębiorstw zainteresowanych problemem ekologii oraz pozyskiwaniem energii z odnawialnych źródeł. Na targach można będzie znaleźć wystawców, prezentujących najnowocześniejsze osiągnięcia techniki w tym temacie. Można będzie także nawiązać nowe kontakty handlowe i partnerskie z wieloma przedstawicielami świata biznesu. Jest to więc idealna okazja, aby swoją obecnością na targach podkreślić swoją chęć dołożenia cegiełki do przyszłego kształtu gospodarki energetycznej przede wszystkim. Gospodarki opartej na ekologii.

Więcej informacji o targach znajdziecie państwo na stronach:

https://www.poleco.pl/pl

https://greenpower.mtp.pl/pl

Previous Article
Next Article

2 Replies to “Targi GREENPOWER i POLECO odbędą się w tym samym terminie”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *