Ogólnopolskie Sympozjum HYDROPREZENTACJE XXIII 2020. Zmiana terminu wydarzenia

Ostatnie wydarzenia związane z epidemią koronawirusa na świecie nie omijają żadnej branży. Także tutaj, Rada programowa Ogólnopolskiego Sympozjum HYDROPREZENTACJE XXIII 2020, zdecydowała o zmianie terminu wydarzenia. Pierwotnie, konferencja miała mieć miejsce w dniach 25-27 marca. Nowy termin został ustalony na czas 12-14 października 2020 roku. Miejmy nadzieję, iż do tego czasu uda się sytuację opanować i nic nie stanie na przeszkodzenie organizacji 23 edycji tego wydarzenia, które jest jednym z najważniejszych wydarzeń w branży wodociągowej.

Wydarzenie odbędzie się, jak już wspomnieliśmy w dniach od 12-14 października bieżącego roku, w Hotelu Czarny Potok Resort SPA & Conference, czyli miejsce nie uległo zmianie. Przesunięcie terminu wydarzenia jest związane z koniecznością dostosowania się do rozporządzenia rządowego z 13 marca 2020, zakazującego organizowania zgromadzeń powyżej 50 osób, w związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego, spowodowanego rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2.

Zgodnie z informacjami udzielanymi przez organizatorów, wszystkie dotychczasowe zgłoszenia uczestników pozostają ważne a ich rezerwacje przeniesione zostały na nowy termin.

EKOLOGIA I ROZWÓJ.

Konferencja służy przede wszystkim wymianie doświadczeń i poszerzaniu wiedzy pomiędzy specjalistami z branży wodociągowej. Pozwala także na lepszy poziom zintegrowania całej branży. Tym bardziej, iż postępujące na świecie zmiany klimatyczne, wymuszają prowadzenie zrównoważonej gospodarki wodnej. Dlatego też tematem przewodnim sympozjum będzie właśnie EKOLOGIA I ROZWÓJ. Poruszane będą następujące kwestie:

  • Spalanie osadów
  • Alternatywne sposoby produkcji energii
  • Systemy z żeliwa sferoidalnego
  • Innowacyjne formy współpracy

Jak wziąć udział?

Zgłoszenia do udziału w sympozjum należy zgłosić drogą elektroniczną za pośrednictwem strony internetowej hydroprezentacje.pl. Termin rejestracji został przedłużony do 27.09.2020r.

Previous Article
Next Article

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *