konferencja wod-kan

IX Konferencja Zarządzanie przedsiębiorstwem WOD-KAN

W dniach 8-9 lutego 2023 w Szczyrku, odbędzie się już 9-ta edycja Konferencji Zarządzanie Przedsiębiorstwem WOD-KAN. Jest to znane w całym kraju i bardzo cenione spotkanie dla kadry zarządzającej przedsiębiorstwami wod-kan. Odbędzie się w hotelu META Resort Wine & SPA.

Co na konferencji?

Hjak zwykle, podczas konferencji będą prowadzone rozmowy o tym, w jaki sposób zarządzać przedsiębiorstwami wod-kan. Szczególną uwagę poświęcać będziemy zagadnieniom związanym z prowadzeniem tego typu spółek, w obecnych, wyjątkowo trudnych, kryzysowych czasach. Do tego wszystkiego dochodzą stoiska branżowe, oraz wiele ciekawych atrakcji. Jedną z nich będzie integracja na tradycyjnym już kuligu

Dla wszystkich zainteresowanych:

https://www.kierunekbmp.pl/Resources/ar/94251/94427/16748039656928f.pdf – pod tym adresem można znaleźć dokument PDF z całym programem wydarzenia.

Koszty uczestnictwa.

Koszt udziału dla jednej osoby, będącej przedstawicielem zakładów wod-kan to 1300 PLN. Z kolei koszt udziału dla przedstawicieli firm oferujących rozwiązania i technologie dla przedsiębiorstw wod-kan, wynosi 2000 pln netto.

Szczegółowe informacje o kosztach znaleźć można pod adresem: https://www.kierunekwodkan.pl/konferencja,2248,94428.html

Zapraszamy serdecznie do udziału wszystkich zainteresowanych poszerzaniem swojej wiedzy w zakresie prowadzenia przedsiębiorstwa wod-kan, oraz nawiązaniem nowych kontaktów biznesowych.

 

Previous Article
Next Article

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *