Awarie. Monitoring. Budowa i modernizacja sieci wod-kan – KONFERENCJA 2020

Co roku ma miejsce jedna z ciekawszych konferencji na rynku WOD-KAN, czyli tytułowa konferencja „Awarie. Monitoring. Budowa i modernizacja sieci wod-kan”. W tym roku konferencja odbędzie się w hotelu Stok w Wiście w dniach 4-5 sierpnia 2020 r. Gospodarzem honorowym imprezy jest spółka AQUA SA.

Sama konferencja będzie składać się z 5 paneli tematycznych, przeznaczonych przede wszystkim dla osób ściśle związanych z gospodarką komunalną a w szczególności z utrzymaniem w ruchu sieci WOD-KAN. Poszczególne panele tematyczne będą mieć następujące tytuły:

  • Zbudowaliśmy sieć. I co dalej?
  • Zamierzamy zmniejszyć awaryjność sieci. Jak tego dokonać?
  • Planujemy zwiększyć bezpieczeństwo dostaw wody. Od czego zacząć?
  • Chcemy mieć wszystko po kontrolą. Co powinniśmy zrobić?
  • Stawiamy na informatyczne wsparcie. Na co warto zwrócić uwagę?

Same panele będą przede wszystkim przedstawieniem pewnych rozwiązań, na których można dowiedzieć się bardzo ciekawych rzeczy i kwestii z zakresu działania sieci WOD-KAN. Można będzie przybliżyć sobie nieco bardziej nowoczesne technologie, posłuchać o dotąd nie znanych nam problemach eksploatacyjnych sieci wod-kan. Bardzo ważnym aspektem będzie panel o przyczynach i metodach usuwania awarii sieci wod-kan.

Więcej informacji na temat tegorocznej edycji konferencji pod linkiem – https://www.kierunekwodkan.pl/konferencja,2115.html

Previous Article
Next Article

One Reply to “Awarie. Monitoring. Budowa i modernizacja sieci wod-kan – KONFERENCJA 2020”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *