Agregaty pompowe do ścieków

Agregaty pompowe do ścieków Goodwin NC

Agregaty pompowe do ścieków marki Godwin serii NC, to urządzenia wykorzystujące innowacyjne rozwiązania technologiczne. Dzięki temu, możliwe jest jeszcze wydajniejsze pompowanie ścieków bez poważniejszych przeszkód. Najistotniejszą innowacją jest tutaj pełna integracja pompy ze wspomaganiem próżniowym Godwin Dri Prime, z sekcją hydrauliczną Flygt w technologii N.

Czym charakteryzują się nowoczesne agregaty pompowe do ścieków marki Godwin?

Mamy tutaj do czynienia z wyjątkowo nowoczesnymi rozwiązaniami, umożliwiającymi bardzo skuteczne pompowanie ścieków. Technologia ta, sprawdza się głównie w przypadku konstrukcji bypassów ścieków, oraz przy pracach modernizacyjnych na oczyszczalniach ścieków.

Najważniejsze cechy charakterystyczne agregatów Godwin serii NC:

  • Wspomagane próżniowe – oparte o system inżektorowy ze sprężarką. Umożliwia wytworzenie wysokiego podciśnienia do 8,5m co przekłada się na możliwość zasysania z dużych głębokości.
  • Flygt w technologii N – pompa wirowa z samoczyszczącym się wirnikiem. (technologia flygt adaptive N –  wpis na temat technologii Flygt N stosowanej w pompach zatapialnych)
  • Uszczelnienie – nowoczesne uszczelnienie w kąpieli olejowej, umożliwiające pompie skuteczne zasysanie oraz pracę na sucho.
  • Wysokość podnoszenia – w zależności od wybranego modelu pompy, może to być nawet 48m
  • Wydajność – w zależności od wybranego modelu agregatu, może to być nawet 365 m3/godz.

Generalnie, agregaty pompowe do ścieków Godwin NC to jednostki bardzo dobre jakościowo, wydajne i efektywne w swoich zastosowaniach. Sprawdzają się przy pompowaniu ścieków, szlamu, jak również czystej wody. Mogą być wykorzystywane przy transporcie materiałów lepkich i włóknistych. Sprawdzą się także w przypadku odwadniania z zastosowaniem instalacji igłofiltrowych.

Trzy modele agregatów Godwin NC.

Obecnie dostępne są trzy, wyjątkowo wydajne i bardzo dobrze przygotowane do pracy modele agregatów pompowych do ścieków Godwin.

  • Godwin NC 80 – wydajność: 118 m3/godz.; wysokość podnoszenia: 30m; silnik: Diesel Yanmar 13 kW
  • Godwin NC 100 – wydajność: 242 m3/godz.; wysokość podnoszenia: 45m; silnik: Diesel Perkins 15-27 kW
  • Godwin NC 150 – wydajność: 365 m3/godz.; wysokość podnoszenia: 48m; silnik: Diesel Perkins 54 kW

Na stronie internetowej polskiego dystrybutora, firmy P.P.H.U. Klaudia Sp. z o.o. z Ustronia, pod linkiem – agregaty pompowe Godwin NC do ścieków, znajdziemy pełniejszą specyfikację oraz pliki PDF do pobrania dla każdego, dostępnego modelu agregatu.

 

Previous Article
Next Article

One Reply to “Agregaty pompowe do ścieków Goodwin NC”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *