25 Kongres WOD-KAN-EKO

25 Kongres WOD-KAN-EKO.

Wzorem lat ubiegłych, w dniach 15-17 listopada, odbędzie się kolejny, już 25 Kongres WOD-KAN-EKO. Jest to jedna ze zdecydowanie największych tego typu imprez w branży wod-kan. PO raz kolejny., kongres odbędzie się w Łodzi, gdzie zjadą się ludzie związani z branżą, aby rozmawiać o bieżących problemach branży, jej rozwoju, jakości wody, oraz kwestiach prawnych związanych z branżą WOD-KAN-EKO.

Co w programie 25 Kongresu WOD-KAN-EKO?

Jak co roku, tak samo teraz, odbędą się debaty tematyczne, wystawa stoisk, prelekcje i wykłady, oraz tradycyjnie już wieczorna integracja. Jest to standardowo wydarzenie skierowane głównie do osób zajmujących się zarządzaniem przedsiębiorstwami WOD-KAN, zarówno w sektorze prywatnym jak i w sektorze samorządowym. Oczywiście, na wydarzenie może się wybrać każdy chętny, aczkolwiek dokładne szczegóły nie są jeszcze znane.

Honorowym gospodarzem konferencji jest w tym roku Łódzka Spółka Infrastrukturalna, oraz ZWiK Łódź. Ponadto, w roli partnerów branżowych pojawią się przedsiębiorstwa takie jak:

Tradycyjnie już, głównym organizatorem imprezy jest firma BMP Sp. z o.o. wydająca magazyn internetowy kierunekWODKAN.pl, na którego stronach będziemy mogli znaleźć bardziej szczegółowe informacje na temat samej konferencji.

Jeśli więc interesuje cię 25 Kongres WOD-KAN-EKO, to koniecznie zajrzyj na stronę https://www.kierunekwodkan.pl/konferencja,2235,89919.html, gdzie z czasem pojawią się bardziej szczegółowe informacje na temat wydarzenia.

Pod adresem https://www.kierunekwodkan.pl/konferencja,2235,86191.html możesz znaleźć bieżące aktualności dotyczące zbliżającego się coraz większymi krokami kongresu.

Jeśli chcesz zobaczyć jak wyglądał 24 Kongres WOD-KAN-EKO zajrzyj na stronę https://www.kierunekwodkan.pl/konferencja,2212.html

Previous Article
Next Article

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *